Naše služby

TESAŘSTVÍ - ZEDNICTVÍ - POKRÝVAČSTVÍ

Zrealizujeme Vaše představy o jakékoli dřevěné konstrukci. Provádíme rekonstrukce historických objektů. Zhotovíme pro Vás atypické zděné konstrukce. Provedeme celkovou realizaci střech a půdních vestaveb. Provádíme repasování dveří, oken a podlah. Zhotovíme pro Vás vybavení interiérů. Provádíme hliněné omítky. Vyrábíme tradiční dřevěné ručně štípané šindele. 

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a vytváříme návrh či více variant návrhů konstrukce na míru podle přání zákazníka a s důrazem na citlivé zasazení konstrukce do okolí. 

Zakázky zpracováváme výhradně s použitím přírodních materiálů s minimem použití materiálů syntetických. Při práci se dřevem klademe důraz na tradiční ruční a uměleckořemeslné opracování materiálu a používáme osvědčené historické techniky. Krov od nás bude sestaven s použitím dřevěných tesařských spojů, ruční hoblování trámů zajistí vysokou estetickou úroveň konstrukce. V souladu s naší filozofií používáme také pro povrchovou úpravu dřeva pouze přírodní nátěry. 

Při výrobě kovaných prvků spolupracujeme s uměleckým kovářem.

Naše výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, dlouhou životností, detailním ručním zpracováním a osobitým stylem.

Kontaktní informace

Tomáš Husák
České Kopisty 40 - Terezín
412 01 Litoměřice
IČ:
63773023
DIČ